SHIH - TZU KLUB EVROPA

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA V PASKOVĚ 14.11.2021

bez zadávání titulu klubový vítěz, klubový vítěz mladých

rozhodčí : Piskay Vladimír, SK

PSI/ MALE

třída štěňat / baby class

CLAYTON JUSTIRAG

O: B.G.Persy Justirag
M: Lagreyn Gavana
Maj: Policarovi Václav a Kateřina
Chov: Policar Václav

Velmi nadějný 2. 

 

KISS ME TONIGHT SILVERY WISH

O: Br Pepper´s Never Say Never
M: Because I Love U Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Drahníková Veronika

Velmi nadějný 1.

Nejhezčí štěně

 

třída dorostu / puppy class

LORD SNOW ARSSAMANDI

O: Wesoly Wítek Astarte Gold
M: Bounty Arssamandi
Maj: Hellerová Petra
Chov: Edyta Wedrzycka-Sarnecka

Velmi nadějný 

Nejlepší dorost

 

třída mladých / junior class

J´ADORE JOU BLENKITNY KANION

O: EDDARD ze Slavonína
M: MOHEROW A MALGORZATA Astarte Gold
Maj: Hynková Lenka
Chov: Alexandra Kwašna

Výborný 1, CAJC

 

XERON HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Berlinetta Hiragana
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva

Výborný 2.

 

YANG Z ÚPATÍ HOR

O: Castle Richard Hiragana
M: Riannon z Úpatí hor
Maj: Woloszczuková Jana
Chov: Hellerová Petra

Výborný 3.

 

mezitřída / intermediate class

ARCHIBALD Z ARENDÁŠOVY BOUDY

O: Pride Leon Derrik
M: Ista Atrei Kirabzer
Maj: Gadasová Erika
Chov: Arendášová Erika

 

Výborný 2.

 

CHARON ZE SLAVONÍNA

O: Br. Pepper´s Feel the Power
M: Fantasi Freen Rolnička
Maj: Krátká Lenka
Chov: Hynková Lenka

Výborný 1.

 

třída otevřená / open class

NICLAS Z ÚPATÍ HOR

O: X-Treme Cha Cha Premium Bohemia
M: Aisha Diamond Wingate
Maj: Johanovská Veronika
Chov: Hellerová Petra

Výborný 1, CAC

 

TASTEVOF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: Chanel Brilliant of Moravia
Maj: Pilíšková Renata
Chov: Sittová Michaela

 

Absence

 

XANDER BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhane Dream for Brilliant
M: Magic Moonlight Brilliant of  Moravia
Maj: Pilíšková Renata
Chov: Sittová Michaela

Absence

 
třída vítězů / winner class

EAGLE HEART SILVERY WISH

O: Teenangel Lake
M: Born For You Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Drahníková Veronika

Výborný 1, CAC, Nejlepší dospělý pes, BOB

 

třída veteránů / veteran class

AKIM Z IVAFRE

O: Hollywood from Audreys Paradise
M: Fáma z Ivafre
Maj: Býšková Eva
Chov: Fremrová Iva

Výborný 2.

 

HEAVEN ANGEL Z ÚPATÍ HOR

O: X-Treme Cha Cha Premium Bohemia
M: Wanna Be Good Premium Bohemia
Maj: Johanovská Veronika
Chov: Hellerová Petra

Výborný 1, BOV

 

třída čestná / honour class

B.G.PERSY JUSTIRAG

O: Rio for Allure Sollis Senida
M: Rebecca ze Slavonína
Maj: Policarovi Václav a Kateřina
Chov: Policar Václav

Výborný 1.

 

FENY / FEMALE

třída štěňat / baby class

JUST ATENTION PLS SILVERY WISH

O: Br Pepper´s feel the Power
M: High Hopes Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Drahníková Veronika

Velmi nadějná 2.

 

REBECCA ATREI KIRABZER

O: Knapp Babameti Somer
M: Ushi Atrei Kirabzer
Maj: Kopecká Daniela
Chov: Sehnálková Silvia

Velmi nadějná 1.

 

třída dorostu / puppy class

MONTANA SAP´S NUESTRO PERRO

O: CARTIER BLACK BOSS SONI´G
M: MALAWI Sap´s Nuestro Perro
Maj: Balážová Eva
Chov: Slawek Nowicki
 
   
     

třída mladých / junior class