DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

SHIH - TZU KLUB EVROPA

            KLUBOVÁ VÝSTAVA  ,, PASKOV " 9.11.2019

                                bez zadávání Klubový vítěz a Klubový vítěz mladých

                                    rozhodčí: Radvánszky Katalin, HU     

 

 

PSI / MALE

třída štěňat / baby class

ROBIN HOOD HIRAGANA

O: CHesvet Line Qin Shi Huang Chesvet Line
M: Urgence z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva

 

Velmi nadějný 1.        

 

třída dorostu / puppy class

ICE MEN ARSSAMANDI FCI

O: FORT KNOX Astarte Gold
M: PRYMULKA From Hesperdy´s Garden
Maj: Sarnecka Edyta
Chov: Wedrzycka-Sarnecka Edyta

 Absence

 

třída mladých / junior class

ONG KONG SHAH ABBAS

O: Dande-Lion Shah Abbas
M: Image In Air Taihe Dian
Maj: Fremrová Iva
Chov: Klein Jean-Claude

Výborný 2.

 

XANDER BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: MAGIC MOONLIGHT Brilliant of Moravia
Maj: Pilíšková Renata
Chov: Sittová Michaela

Výborný 3.

 

ZEUS BRILLIANT OF MORAVIA

O: O´Connor Ze Slavonína
M: Jolly Doll Brilliant of Moravia
Maj: Sittova Michaela
Chov: Sittová Michaela

Výborný 1, CAJC

 

mezitřída / intermediate class

FATASH TSIN FATINAT AL SJARK

O: Acanda Tsin Fatinat al Sjark
M: R´Napea z Ivafre
Maj: Fremrová Iva
Chov: Langenberg-Brummer Margit

Výborný 1, CAC

 

VISANTI TIBETAN ORCHID

O: Enzo Arssamandi
M: Fairytale Princess Kazkovy Lev
Maj: Paluch Wioletta
Chov: Hynková Lenka

Výborný 2, res.CAC

 

třída otevřená / open class

EAGLE HEART SILVERY WISH

O: Teenangel Lake
M: Born For You Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Drahníková Veronika

Výborný 1, CAC, BOB

 

TASTE OF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: Chanel Brilliant of Moravia
Maj: Pilíšková Renata
Chov: Sittová Michaela

Výborný 2, res.CAC

 

třída vítězů / winner class

ENZO ARSSAMANDI FCI

O: Keep in Steep Safron Sherhy
M: Briliance Girls Astarte Gold
Maj: Wioletta Paluch,
Chov: Sarnecka Edyta

Výborný 2, res.CAC

 

NEPOMUK Z IVAFRE

O: ICH O.K. Stars Acro Saffron Sherhy
M: EJW ICH Fáma z Ivafre
Maj: Fremrová Iva
Chov: Fremrová Iva

Výborný 1, CAC

 

třída veteránů / veteran class

SAN JUAN DEL RIO SUCCESS ESSENCE

O:Dream Runer Dilemma
M:Controversy Woman Kaybaroshi Han Har
Maj: Policarovi Václav a Kateřina
Chov: Matuszek Ilona

Výborný 1, BOV

 

mimo konkurence / without concurence

AMASHIRO JUSTIRAG

O: San Juan del Rio Success Essence
M: Rebecca ze Slavonína
Maj: Šedinová Jitka
Chov: Policar Václav

Výborný 1.

 

FENY / FEMALE

třída štěňat / baby class

REGINKA HIRAGANA

O: Chesvet Line Qin SHI Huang Qin Huang
M: Urgence z Ivafre
Maj: Belejová Petra
Chov: Balážová Eva

Velmi nadějná 1, nejkrásnější dorost

 

třída mladých / junior class

ANETTE BRILLIANT OF MORAVIA

O: Dream for Brilliant Druzhanne
M: Charlotte Brilliant of Moravia
Maj: Sittová Michaela
Chov: Sittová Michaela

Výborná

 

CAIRITHY-KIM MAGIC ANALAND

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Florentina Atrei Kirabzer
Maj:Ďurišová Zuzana
Chov:Ďurišová Zuzana

Výborná 4.

 

DOKONALOST Z IVAFRE

O: Nepomuk Ivafre
M: Kissanda from Audreys Paradis
Maj: Fremrová Iva
Chov: Fremrová Iva

Výborná 2.

 

ELISSA ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
Maj: Rezbarik Miroslav
Chov: Rezbarik Miroslav

Velmi dobrá

 

HERA ARSSAMANDI

O: Wesoly Witek Astarte Gold
M: Brilliance Girl Astarte Gold
Maj: Pietka Agnieszka
Chov: Sarnecka Edyta

Absence

 

HIGH HOPES SILVERY WISH

O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Believe In Me Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Drahníková Veronika

Výborná 3.

 

LENTILKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kantilena z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva

Výborná 1.CAJC,BOJ,BOS

 

mezitřída / intermediate class

CARRIE Z IVAFRE

O: Fu-Man-Shu Shah Abbas
M: Slunečnice z Ivafre
Maj: Fremrová Iva
Chov: Fremrová Iva

Výborná 3.

 

DESTINY ZE SLAVONÍNA

O: Never say Never BR Pepper´s
M: Uwe ze Slavonína
Maj: Hynková Lenka
Chov: Hynková Lenka

Výborná 2.res.CAC

 

VERONA TIBETAN ORCHID FCI

O: Enzo Arssamandi FCI
M: Fairytale Princess Kazkovy Lev
Maj: Wioletta Paluch
Chov: Wioletta Paluch

Výborná 1,CAC

 

třída otevřená / open class

ISMINI HIRAGANA

O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Berlinetta Hiragana
Maj: Belejová Petra
Chov: Balážová Eva

Výborná 2. res.CAC

 

KORDULKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
Maj: Janáková Michaela
Chov: Balážová Eva

Výborná 1. CAC

 

třída vítězů / winner class

KENYA Z IVAFRE

O: Bo-Twister-son Shah Abbas
M: Hagi Ma-ca-luO
Maj: Balážová Eva
Chov: Fremrová Iva

Výborná 1, CAC

 

LEWISIE MORAVIA CLÉR

O: Blackberry´s Mission Completed
M: Gilliene Imperial Bohemia
Maj: Šedinová Jitka
Chov: Michlová Olga

Výborná 2. res.CAC

 

třída vetetánů / veteran class

HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U

O: Legrand´s Dream Come True
M: Hearty´s OMG! I´m in Love
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Sukonnoi Papitchaya

Výborná 1.

 

nejrásnější pár

ENZO ARSSAMANDI FCI

VERONA TIBETAN ORCHID FCI

Maj: Paluch Wioletta

1. místo

 

nejlepší chovatelská stanice

Z Ivafre

Chovatel: Fremrová Iva

2. místo

 

HIRAGANA

Chovatel: Balážová Eva

 1. místo

 

           

KLUBOVÁ VÝSTAVA ,,BYSTŘIČKA" 12.5.2019

                             se zadáváním titulu Klubový vítěz a Klubový vítěz mladých

                                                  rozhodčí: Petr Řehánek, CZ

                               BOV             BOS           BOV         BOJ      

PSI/MALE

třída  štěňat / baby class

ESKIMO ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
Maj: Rezbárik Miroslav
Chov: Rezbárik Miroslav

Velmi nadějný 1

třída dorostu / puppy class

XANDER BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhane Dream for Brilliant
M: MAGIC MOONLIGHT brilliant of Moravia
Maj: Pilíšková Renáta
Chov: Sittová Michaela

Velmi nadějný 1, nejkrásnější dorost

třída mladých / junior class

HARRY ROYAL BEATLES TEAM

O: Edy Royal Beatles Team
M: Agnes Golden Dog Star
Maj: Broukalová Marta
Chov: Broukalová  Marta

Výborný 1,CAJC

TASTE OF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: CHANEL Brilliant of Moravia
Maj: Pilíšková Renata
Chov: Sittová Michaela

Výborný 2

VISANTI TIBETAN ORCHID

O: Enzo Arssamandi
M: Fairytale Princess Kazkovyy Lev
Maj: Hynková Lenka
Chov: Paluch Wioletta

Výborný 3

mezitřída / intermediate class

BONDY ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
Maj: Uhrová Nikol
Chov: Rezbárik Miroslav

Velmi dobrý 2

LIQUID BLOOM WHISPERING LOVE´S

O: A Touch Forever Whispering Love´s
M: Mojito ready Whispering Love´s
Maj: Balážová Eva
Chov: V/D Meer C.M.S.

 

Výborný 1,CAC

třída otevřená / open class

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

O: Play it Loud Wendrick´s
M: KENYA z Ivafre
Maj: Kateřina a Václav Policarovi
Chov: Balážová Eva

Výborný 1,CAC

JAMES BOND HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kantilena Z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva

Výborný 2

PORTOS FROM HESPERYD´S GARDEN

O: JOKER Ad Acte
M: PIC DE CARLIT PIRENE Senida
Maj: Kamieniarz Joanna
Chov: Spytkowska Ewa

Absence

 

třída vítězů / winner class

EAGLE HEART SILVERY WISH

O: Teenangel Lake
M: BORN FOR YOU Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Drahníková Veronika

Výborný 1, klubový vítěz pes, BOS

třída veteránů / veteran class

SAN JUAN DEL RIO SUCCESS ESSENCE

O: Dream Runer Dilemma
M: Controversy Woman Kaybaroshi Han Har
Maj: Kateřina a Václav Policarovi
Chov: Matuszek Ilona

Výborný 1,BOV

FENY / FEMALE

třída štěňat / baby class

CAIRITHY-KIM MAGIC ANALAND

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Florentina Atrei Kirabzer
Maj: Ďurišová Zuzana
Chov: Ďurišová Zuzana

Velmi nadějná 1, nejkrásnější štěně

ELLISA ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M. Penelope Atrei Kirabzer
Maj: Rezbárik Miroslav
Chov: Rezbárik Miroslav

Velmi nadějná 3

HIGH HOPES SILVERY WISH

O: Never Say BR Pepper´s 
M: Believe in Me Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov. Drahníková Veronika

Velmi nadějná 2

třída dorostu / puppy class

NAIROBI HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva

Velmi nadějná 1

třída mladých / junior class

LAGREYN GAVANA

O: UNIVERSE SECRET VESELIY GREMLIN
M: ESTRELLA DE NORTE POINSUR DVIZHEN
Maj: Kateřina a Václav Policarovi
Chov: Semenycheva N.V.

Výborná

DESTINY ZE SLAVONÍNA

O: Never Say Never Br Pepper´s
M: Uwe ze Slavonína
Maj: Hynková Lenka
Chov: Hynková Lenka

Výborná 2

LENTILKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kantilena z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva

Výborná 1, CAJC, BOJ

UGGI ATREI KIRABZER

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Ornella Atrei Kirabzer
Maj: Kellner Jiří
Chov: Sehnálková Silvia

Velmi dobrá

WILLOW ATREI KIRABZER

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Charon Atrei Kirabzer
Maj: Kellner Jiří
Chov: Sehnálková Silvia

Výborná 4

XARIA ATREI KIRABZER

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Irea Atrei Kirabzer
Maj: Fuchsová Ilona
Chov: Sehnálková Silvia

Výborná 3

mezitřída / intermediate class

KAČENKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva

Výborná 1,CAC

třída otevřená / open class
   

DIANA JIPE BOHEMIA

O: MUST BE STAR CHesvet Line
M: Red White Beauty z Kojca Coli
Maj: Šedinová Jitka
Chov: Šedinová Jitka

Výborná 2,res.CAC

ISMINI HIRAGANA

O: Rambler Veselii Gremlin
M: Berlinetta Hiragana
Maj: Belejová Petra
Chov: Balážová Eva

Výborná 3

JUANITA ATREI KIRABZER

O: CORMORAN ATREI KIRABZER
M: SOPHIA z Medvědího doupěte
Maj: Nedomová Anna - Marie, Hoffmanová Markéta
Chov: Sehnálková Silvia

Velmi dobrá

KORDULKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
Maj: Janáková Michaela
Chov: Balážová Eva

Výborná 1,CAC,KLUBOVÝ VÍTĚZ FENA, BOB

VICTORY ATREI KIRABZER

O: MISSION COMPLETED ATREI KIRABZER
M: CATTLEY  LEY ATREI KIRABZER
Maj: Radovesnická Renáta
Chov: Rezbárik Miroslav

Velmi dobrá

třída vítězů / winner class
   

RED WHITE BEAUTY Z KOLCA COLI

O: Calmato Merlot Poland
M: Kelta´s Look Who´S Here
Maj: Šedinová Jitka
Chov: Kiwak Krystyna

Výborná 1,CAC

třída veteránů / veteran class
   

HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U

O: Legrand´s Dream Come True
M: Hearty´s OMG I´m in Love
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Sukonnoi Papitchaya

Výborná 1

mimo konkurenci / without concurence
   

ISTA ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Cassia Atrei Kirabzer
Maj: Arendášová Erika
Chov: Sehnálková Silvia

Výborná

NEJHEZČÍ ŠTĚNĚ

 

NEJHEZČÍ DOROST

 

           BOJ

  KLUBOVÝ VÍTĚZ               MLADÝCH              

 

KLUBOVÝ VÍTĚZ PES

 

KLUBOVÝ VÍTĚZ FENA

 

          BOV

NEJLEPŠÍ VETERÁN

 

NEJ,NEJ DÍTĚ A PES

 

NEJHEZČÍ FOTO

 

     VÍTĚZOVÉ