SHIH - TZU KLUB EVROPA

KLUBOVÁ VÝSTAVA ,,BYSTŘIČKA" 12.5.2019

                             se zadáváním titulu Klubový vítěz a Klubový vítěz mladých

                                                  rozhodčí: Petr Řehánek, CZ

                               BOV             BOS           BOV         BOJ      

PSI/MALE

třída  štěňat / baby class

ESKIMO ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
Maj: Rezbárik Miroslav
Chov: Rezbárik Miroslav
 

třída dorostu / puppy class

XANDER BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhane Dream for Brilliant
M: MAGIC MOONLIGHT brilliant of Moravia
Maj: Pilíšková Renáta
Chov: Sittová Michaela
 

třída mladých / junior class

HARRY ROYAL BEATLES TEAM

O: Edy Royal Beatles Team
M: Agnes Golden Dog Star
Maj: Broukalová Marta
Chov: Broukalová  Marta
 

TASTE OF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: CHANEL Brilliant of Moravia
Maj: Pilíšková Renata
Chov: Sittová Michaela
 

VISANTI TIBETAN ORCHID

O: Enzo Arssamandi
M: Fairytale Princess Kazkovyy Lev
Maj: Hynková Lenka
Chov: Paluch Wioletta
 

mezitřída / intermediate class

BONDY ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
Maj: Uhrová Nikol
Chov: Rezbárik Miroslav
 

LIQUID BLOOM WHISPERING LOVE´S

O: A Touch Forever Whispering Love´s
M: Mojito ready Whispering Love´s
Maj: Balážová Eva
Chov: V/D Meer C.M.S.

 

 

třída otevřená / open class

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

O: Play it Loud Wendrick´s
M: KENYA z Ivafre
Maj: Kateřina a Václav Policarovi
Chov: Balážová Eva
 

JAMES BOND HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kantilena Z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva
 

PORTOS FROM HESPERYD´S GARDEN

O: JOKER Ad Acte
M: PIC DE CARLIT PIRENE Senida
Maj: Kamieniarz Joanna
Chov: Spytkowska Ewa
   

třída vítězů / winner class

EAGLE HEART SILVERY WISH

O: Teenangel Lake
M: BORN FOR YOU Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Drahníková Veronika
 

třída veteránů / veteran class

SAN JUAN DEL RIO SUCCESS ESSENCE

O: Dream Runer Dilemma
M: Controversy Woman Kaybaroshi Han Har
Maj: Kateřina a Václav Policarovi
Chov: Matuszek Ilona
 
FENY / FEMALE

třída štěňat / baby class

CAIRITHY-KIM MAGIC ANALAND

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Florentina Atrei Kirabzer
Maj: Ďurišová Zuzana
Chov: Ďurišová Zuzana
 

ELLISA ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M. Penelope Atrei Kirabzer
Maj: Rezbárik Miroslav
Chov: Rezbárik Miroslav
 

HIGH HOPES SILVERY WISH

O: Never Say BR Pepper´s 
M: Believe in Me Silvery Wish
Maj: Drahníková Veronika
Chov. Drahníková Veronika
 
třída dorostu / puppy class

NAIROBI HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva
 
třída mladých / junior class

LAGREYN GAVANA

O: UNIVERSE SECRET VESELIY GREMLIN
M: ESTRELLA DE NORTE POINSUR DVIZHEN
Maj: Kateřina a Václav Policarovi
Chov: Semenycheva N.V.
 

DESTINY ZE SLAVONÍNA

O: Never Say Never Br Pepper´s
M: Uwe ze Slavonína
Maj: Hynková Lenka
Chov: Hynková Lenka
 

LENTILKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kantilena z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva
 

UGGI ATREI KIRABZER

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Ornella Atrei Kirabzer
Maj: Kellner Jiří
Chov: Sehnálková Silvia
 

WILLOW ATREI KIRABZER

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Charon Atrei Kirabzer
Maj: Kellner Jiří
Chov: Sehnálková Silvia
 

XARIA ATREI KIRABZER

O: Pride Leon Derrik Pride Leon
M: Irea Atrei Kirabzer
Maj: Fuchsová Ilona
Chov: Sehnálková Silvia
 
mezitřída / intermediate class

KAČENKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
Maj: Balážová Eva
Chov: Balážová Eva
 
třída otevřená / open class
   

DIANA JIPE BOHEMIA

O: MUST BE STAR CHesvet Line
M: Red White Beauty z Kojca Coli
Maj: Šedinová Jitka
Chov: Šedinová Jitka
 

ISMINI HIRAGANA

O: Rambler Veselii Gremlin
M: Berlinetta Hiragana
Maj: Belejová Petra
Chov: Balážová Eva
 

JUANITA ATREI KIRABZER

O: CORMORAN ATREI KIRABZER
M: SOPHIA z Medvědího doupěte
Maj: Nedomová Anna - Marie, Hoffmanová Markéta
Chov: Sehnálková Silvia
 

KORDULKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
Maj: Janáková Michaela
Chov: Balážová Eva
 

VICTORY ATREI KIRABZER

O: MISSION COMPLETED ATREI KIRABZER
M: CATTLEY  LEY ATREI KIRABZER
Maj: Radovesnická Renáta
Chov: Rezbárik Miroslav
 
třída vítězů / winner class
   

RED WHITE BEAUTY Z KOLCA COLI

O: Calmato Merlot Poland
M: Kelta´s Look Who´S Here
Maj: Šedinová Jitka
Chov: Kiwak Krystyna
 
třída veteránů / veteran class
   

HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U

O: Legrand´s Dream Come True
M: Hearty´s OMG I´m in Love
Maj: Drahníková Veronika
Chov: Sukonnoi Papitchaya
 
mimo konkurenci / without concurence
   

ISTA ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Cassia Atrei Kirabzer
Maj: Arendášová Erika
Chov: Sehnálková Silvia
 

NEJHEZČÍ ŠTĚNĚ

 

NEJHEZČÍ DOROST

 

           BOJ

  KLUBOVÝ VÍTĚZ               MLADÝCH              

 

KLUBOVÝ VÍTĚZ PES

 

KLUBOVÝ VÍTĚZ FENA

 

          BOV

NEJLEPŠÍ VETERÁN

 

NEJ,NEJ DÍTĚ A PES

 

NEJHEZČÍ FOTO

 

     VÍTĚZOVÉ

 

 

                                

    


TOPlist