SHIH - TZU KLUB EVROPA

                               KLUBOVÁ VÝSTAVA 10.11.2018 

                                   rozhodčí: František Bouček, CZ   

         BOJ                                   BOB                                BOV 

  

 

PSI / MALE
třída štěňat / baby class

DAMIEN ZE SLAVONÍNA

O: BR Pepper´s Neer Say Never
M: UWE ze Slavonína
CHOV: Hynková lenka
MAJ: Gronichová Marcela

 

 Velmi nadějný 1

 
třída dorostu / puppy class

TASTE OF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA

O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: CHANEL Brilliant of Moravia
CHOV: Sittová Michaela
MAJ: Pilíšková Renata

 Velmi nadějný 1

XAWIER ATREI KIRABZER

O: DERRIK PRIDE LEON
M: IREA ATREI Kirabzer
CHOV: Sehnálková Silvia
MAJ: Sehnálková Silvia

Velmi nadějný 2

třída mladých / junior class

BONDY ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
CHOV: Rezbárik Miroslav
MAJ: Uhrová Nicol

Velmi dobrá 3

EDMOND JIPE BOHEMIA

O: A´Mashiro Justirag
M: Roxi z Ivafre
CHOV: Šedinová Jitka
MAJ: Poustevská Vladislava

Výborná 2

LIQUID BLOOM WHISPERING LOVE´S

O: A Touch Forever Whispering Love´s
M: Mojito Ready Whispering Love´s
CHOV: Silvia V/D/ Meer
MAJ: Balážová Eva

Absence

 

CINQUE PORTS ROBIN HOOD

O: Taste of Cappuccino Viola-Hirta´s
M: Oh-Happy-Day Cinque Ports
CHOV: Gundel Claudia
MAJ: Sittová Michaela

Výborná 1, CAJC

mezitřída / intermediate class

EAGLE HEART SILVERY WISH

O: Teenangel Lake
M: BORN FOR YOU Silvery Wish
CHOV: Drahníková Veronika
MAJ: Drahníková Veronika

Výborná 1, CAC

třída otevřená / open class

ARTHUR LUCA CUTIELAND

O: Bastien Darling Salusana
M: Inna-Tara Magic Moravia
CHOV: Bílská Pavlína
MAJ: Bílská Pavlína

Výborná 4

BALU FILKO MORAVA

O: Tabasco Twister Jolyans
M: ANNY NAJA Filco Morava
CHOV: Urbánek Jaroslav
MAJ: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina

 

Výborná 3

 

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

O: Play it Loud Wenrick´s
M: Kenya z Ivafre
CHOV: Balážová Eva
MAJ: Policarovi Václav a Kateřina

Výborná 1, CAC, BOB

DANY FILCO MORAVA

O: LINCOLN Moravia Clér
M: BABOU Filko Morava
CHOV: Urbánek Jaroslav
MAJ: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina

Výborná 2, res.CAC

třída vítězů/ winner class
IKASHI ATREI KIRABZER
O: CORMORAN ATREI Kirabzer
M: CASSIA ATREI Kirabzer
CHOV: Sehmálková Silvia
MAJ: Golombek Marzena

Výborná 2, res.CAC

PORTOS FROM HESPERYD´S GARDEN

O: JOKER Ad Acte
M: PIC DE CARLIT PIRENE Senida
CHOV: Spytkowska Ewa
MAJ: Kamieniarz Joanna

Výborná 1, CAC

třída čestná / honour class

CONSTANTINE SALUSANA

O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Annie Z Jižní Růže
CHOV: Kuba Alexandr
MAJ: Kuba Alexandr

Výborná 1

FENY / FEMALE
třída štěńat / baby class

DESTINY ZE SLAVONÍNA

O: Never Say never BR Pepper´s
M: Uwe ze Slavonína
CHOV: Hynková Lenka
MAJ: Hynková Lenka

Velmi nadějný 2

LENTILKA HIRAGANA

O: ENRICO Hiragana
M: Kantilena z Ivafre
CHOV: Balážová Eva
MAJ: Balážová Eva

Velmi nadějná 1, nejlepší štěně

třída mladých / junior class

BELLIS MEGBOO STARS

O: JONATAN z Ivafre
M: Saffron Sherhy Boomba
CHOV: Fialová Jana
MAJ: Švecová Jaroslava

Výborná 3

ISMINI HIRAGANA

​​O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Berlinetta Hiragana
CHOV: Balážová Eva
MAJ: Bělejová Petra

 

Výborná 2

KORDULKA HIRAGANA

O: ENRICO Hiragana

M: Kenya z Ivafre

CHOV: Balážová Eva
MAJ: Michaela Janáková

Výborná 1

   CAJC

mezitřída / intermediate class

DIANA JIPE BOHEMIA

O: MUST BE STAR Chesvet Line
M: Red White Beauty z Kolja Coli
CH: Šedinová Jitka
MAJ: Šedinová Jitka

V1, CAC

třída otevřená / open class

BECAUSE I LOVE U SILVERY WISH

O: Forever A Lover Boy Ovations
M: ICH. I Will Always love U Hearty´s
CHOV: Drahníková Veronika
MAJ: Drahníková Veronika

V1,CAC

třída vítězů / winner class
FERCHRA´S LA MANIA
O: HOLLYWOOD SUPERRSTAR Ode´s
M: 
CHOV: Pietka Agnieszka
MAJ: Pietka Agnieszka

V1,CAC

třída veteránů / veteran class

ANNIE Z JIŽNÍ RŮŽE

O: Orion z Ivafre
M: Irin z Medvědího doupěte
CHOV: Vašková Štěpánka
MAJ: Kuba Alexandr

Výborná 1

PIC DE CARLIT PIRENE SENIDA

O: HOSHI HAN´EI Bohemia Acro
M: GRETA Czarnoksieznik
CHOV: Chuchrowska Barbara
MAJ: Pietka Agnieszka
 
třída čestná / honour class

HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U

O: Legrand´s Drean Come True
M: Hearty´s OMG
CHOV: Sukonnoi Papitchaya
MAJ: Drahníková Veronika
 
mimo konkureci / without concurence

LINDA MORAVIA CLÉR

O: BLACBERRY S MISSION COMPLETED
M: GILIENE IMPERIAL BOHEMIA
CHOV: Michlová Olga
MAJ: Pavlíková Jiřina
 

 

 

 

 

 

                     KLUBOVÁ VÝSTAVA 13.5. 2018

                 se zadáváním titulu Klubový vítěz,

                        Klubový vítěz mladých

                       rozhodčí: Anna Dzidt, PL

 

                              

PSI / MALE
třída dorostu / puppy class
 

CINQUE PORTS ROBIN HOOD

O: Taste of Cappuccino Viola-Hirta   
M: Oh-Happy- Day Cinque Ports
CHOV: Gundel Claudia
MAJ: Sittová Michaela

Velmi nadějný 1

Nejkrásnější dorost

 

EAGLE HEART SILVERY WISH

O:  Teenangel Lake
M: BORN FOR YOU Silvery Wish
CHOV: Drahníková Veronika
MAJ: Drahníková Veronika

 

Výborný 1, CAJC

Klubový vítěz mladý pes

 

FEEL THE LOVE SILVERY WISH

O:  Never Say Never BR Pepper´s  
M: I Will Always LoveU Hearty´s
CHOV: Drahníková Veronika
MAJ: Hynková Lenka

Výborný 2

   

BR PEPPER´S FEEL THE POWER

O:   I Feel Good  BR Pepper's    
M:  Super Girl  BR Pepper's    
CHOV: De Anrade Silveira Charly
MAJ: Drahníková Veronika

Absence

   
mezitřída / intermediate class
 

DANY FILKO MORAVA

O:  LINCOLN Moravia Clér    
M:  BABOU Filko Morava
CHOV: Urbánek Jaroslav
MAJ: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina

Výborný 2, res.CAC

   

FLORENTINO SENIDA POLAND

O:  Saffron Sherhy O.K.STARS ACRO
M:  Melissa Senida Poland
CHOV: Chuchrowska Barbara
MAJ: Chuchrowska Barbara

Výborný 1, CAC

 
třída otevřená / open class
 

BALU FILKO MORAVA

O:  Tabasco Twister Jolyans    M:  ANNY NAJA Filko Morava

CHOV: Urbánek Jaroslav

MAJ: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina

 

 

 

Výborný 2, res.CAC

   

YUICHI SENIDA POLAND

O:  LE VENDOSK WAFER BREAKING NEWS             
M:  Solaris Avis FANTASTIC LADY
CHOV: Chuchrowska Barbara
MAJ: Tomaszewska Ewelina

Výborný 1, CAC

 
 
třída vítězů / winner class
 

B.G. PERSY JUSTIRAG

O: Rio for Allure Sollis Senida
M: REBECCA ze Slavonína
CHOV: Policar Václav
MAJ: Policarovi Václav a Kateřina

Výborný 1, CAC, BOB

 
třída čestná / honour class
 

AMASHIRO JUSTIRAG

O: San Juan del Rio Succes Essence
M: Rebecca ze Slavonína
CHOV: Policar Václav
MAJ: Šedinová Jitka

Výborný 1.

 
FENY / FEMALE

třída dorostu / puppy class

 

ISMINI HIRAGANA

O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Berlinetta Hiragana
CHOV: Balážová Eva
MAJ: Belejová Petra

Velmi nadějná 2.

   

KORDULKA HIRAGANA

O: Enrico Hiragana
M: Kenya z Ivafre
CHOV: Balážová Eva
MAJ: Janáková Michaela

Velmi nadějná 1.

 

SARAH BRILLIANT OF MORAVIA

O: Caramelo Jantar Moravy
M: Jolly doll Brilliant of Moravia
CHOV: Sittová Michaela
MAJ: Sittová Michaela

Velmi nadějná 3.

   

třída mladých / junior class

 

DIANA JIPE BOHEMIA

O: MUST BE STAR CHesvet Line
M: Red White Beauty Kojca Coli
CHOV: Šedinová Jitka
MAJ: Šedinová Jitka

Výborná 1, CAJC, KV mladá Fena, BOJ

 

mezitřída / intermediate

 

CHARLOTTE CHLOE HIRAGANA

O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Alexis Mirimbo
CHOV: Balážová Eva
MAJ: Balážová Eva

Výborná 1, CAC

 

třída otevřená / open class

 

BELIEVE IN ME SILVERY WISH

O: Ovations Forever a Lover Boy
M: Hearty´s I Will Always love U
CHOV: Drahníková Veronika
MAJ: Drahníková Veronika

Výborná 2, res.CAC

   

URGENCE Z IVAFRE

O: Vong-kong Shah Abbas
M: Manity z Ivafre
CHOV: Fremrová Iva
MAJ: Balážová Eva

Výborná 1, CAC

 

třída vítězů / winner class

 

BECAUSE I LOVE U SILVERY WISH

O: Forever A Lover Boy Ovations
M: I Will Always Love U Hearty ´s
CHOV: Drahníková Veronika
MAJ: Drahníková Veroika

Výborná 1, KV fena, BOS

 

FLORENTINA ATREI KIRABZER

O: Star- Fighter´s Streets of Fire
M: Stawberry- Atrei Kirabzer
CHOV: Sehnálková Silvia
MAJ: Ďurišová Zuzana

Výborná 2, res.CAC

   

třída veteránů / veteran class

 

JACQUEL MONICA Z TARGENU

O: Forever Young Premium Bohemia
M: Blueberry Dragonlanlance
CHOV: Žourková Jiřina
MAJ: Janáková Michaela

Absence

 

   
třída čestná / honour class  

RED WHITE BEAUTY Z KOLJA COLI

O: Calmato Merlot Poland
M: Kelta´S Look Who´S Here
CHOV: Kiwak Krystyna
MAJ: Šedinová Jitka

Výborná 1

 

nejlepší pár

 

DIANA JIPE BOHEMIA

AMASHIRO JUSTIRAG

chovatel Jitka Šedinová

 

nejlepší chovatelská skupina

 

SILVERI WISH

chovatel Veronika Drahníková

 

                                              

TOPlist